LATEST NEWS  
 
Waxaa jira guul u soo hooyatay qowmiyadda Koonfur Galbeed Soomaaliya sida ku cad reporka xogayaha Guud ee Qaramadda midoobay

Waxaa jira guul u soo hooyatay qowmiyadda Koonfur Galbeed...

Posted at: Monday, December 09 2013 20: 02: 57

SIX SHIDLE CLANS APPEAL INTERNATIONAL COMMUNITY

SIX SHIDLE CLANS APPEAL INTERNATIONAL COMMUNITY

Posted at: Monday, December 09 2013 19: 10: 56

Ogeysiis:- Dhamaan shacabka Reer Afgooye ee ku nool dalka dibadiisa iyo gudahiisa

Ogeysiis:- Dhamaan shacabka Reer Afgooye ee ku nool...

Posted at: Wednesday, December 04 2013 18: 05: 05

Safiirka Britain u jooga Soomaaliya iyo Wafdi uu Hoggaaminayo oo Maanta Socdaal ku Tagay Magaalada Baydhabo, xarunta Koonfur Galbeed Soomaliya (SAWIRRO)

Safiirka Britain u jooga Soomaaliya iyo Wafdi uu Hoggaaminayo...

Posted at: Wednesday, December 04 2013 13: 53: 08

 Reer Ugaas Deerow Cali Mayow Iyo Reer Sheikh Mustaf Sheikhmad Yariis Oo Tahniyad Aroos Diraaya.

Reer Ugaas Deerow Cali Mayow Iyo Reer Sheikh Mustaf...

Posted at: Monday, December 02 2013 14: 19: 51

DEG DEG: Gudoomiyaha Baarlamaanka oo sheegay in isla maanta codka kalsoonida loo qaadayo Ra'iisul Wasaaraha.

DEG DEG: Gudoomiyaha Baarlamaanka oo sheegay in isla...

Posted at: Monday, December 02 2013 14: 19: 44

Ra'iisul Wasaare Saacid oo sheegay in kooxo Wasiiro oo dano gaar ah wadata ay qatar ku hayaan dalka

Ra'iisul Wasaare Saacid oo sheegay in kooxo Wasiiro...

Posted at: Monday, December 02 2013 14: 19: 38

Xildhibaanad katirsan Baarlamaanka oo Shaaca ka qaaday in ay Xajka tagtay kana tanaasushay laaluush qaadasho

Xildhibaanad katirsan Baarlamaanka oo Shaaca ka qaaday...

Posted at: Monday, December 02 2013 14: 19: 21

SHIRKII JAALIYADDA KOONFUR-GALBEED SOOMAALIYA EE SWEDEN

SHIRKII JAALIYADDA KOONFUR-GALBEED SOOMAALIYA EE SWEDEN

Posted at: Sunday, December 01 2013 22: 28: 12

 
 

WARARKA AF MAAY

 
 
Monday November 25, 2013 - 13:15:28
Saturday August 17, 2013 - 00:55:00
 
   
  FEATURED VIDEO  
 
 
   
  WARAR DHEERI AH  
 
Monday December 09, 2013 - 19:10:56
Sunday December 01, 2013 - 22:28:12
Friday November 29, 2013 - 20:31:26
 
   
  NEWS IS ENGLISH  
 
Saturday November 23, 2013 - 17:50:40
Wednesday November 06, 2013 - 11:26:27
 
   
  SPORTS NEWS  
 
Tuesday September 17, 2013 - 21:28:25
 
   
  BUURHAKABA ONLINE TV  
 
Tuesday March 18, 2014 - 18:18:30
Sunday March 09, 2014 - 15:46:22
 
   
  MAQAALLO  
   
   
  WAREYSIYO  
 
Thursday September 26, 2013 - 11:22:08